İşbir Sentetik

1968 yılında kurulan firmamız 50 yılı aşkın tecrübesiyle, güçlü mali yapısı, Holding mülkiyeti, üretim kapasitesi ve kalitesi ile sektörün en önemli oyuncularından biridir.

Üretimimizin büyük kısmının oluşturan (Big Bag) Endüstriyel Ambalaj ve Halı Altı 1. Ve 2. Taban kumaşında müşterilerimizin dünya çapında güçlü bir çözüm ortağıyız.

Mükemmel Ürün

Son teknolojiyle donatılmış makinelerimiz ile mükemmel nihai ürünler sunarak, tedarikçilerimiz ile uzun yıllara dayanan birlikteliklerimiz sonucunda oluşan geniş tecrübeye sahibiz.

BAM ve Turkak’tan akredite laboratuvarlarımızda yapılan testler sonucunda ISO 9001:2000, ISO 22000 ve HACCP sertifikalı gıda Big Bag’lerimizi denemeniz için Satış ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Üstün Hizmet

Türkiye ve Hindistan’dan alternatifli tedarik olanağımız,

Kimya, Gıda, İlaç ve Tarım sektörlerinde geniş müşteri portföyümüz,

Teklif, sipariş ve numune taleplerinize verilen hızlı yanıt,

Kısa teslimat süresi,

Acil taleplere verilen hızlı reaksiyon,

Yurtdışında yerleşik kendi satış ofislerimiz ve uzun yıllardan beri çalıştığımız distribütörlerimiz kanalıyla ilgili ülkelerde yerel temsil yeteneğimizle, üstün hizmet kalitemizi sizlere sunmaktayız.

Güvenilir Gelecek

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve sürekli ileriyi hedefleyen yatırım fikirleri, yarın için çalışan genç ve dinamik bir ekip, ERP programlarımız aracılığıyla sipariş takibi ve stok yönetimi, yeniliklere her zaman açık bir yönetim şekli ile geleceğinizi güvenle bize emanet edebilirsiniz.

İşbir Global

Dünyanın farklı yerlerindeki Satış Ofislerimiz, Hindistan ve Türkiye üretim alternatiflerimiz ile İşbir Sentetik ailesi olarak her türlü ambalaj çözümleriniz için profesyonel takımımız ile görüşebilirsiniz.